تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

هفتادمین جلسه هیئت مدیره

     هفتادمین جلسه هیئت مدیره مؤسسه همیاران توانخواهان یزد در تاریخ 95/7/12 با حضور اکثریت اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش استثنایی تشکیل شد.

     آقای پایدار مدیر عامل انجمن گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در یک ماهه ی اخیر از جمله مرمت بخش آسیب دیده ی سرای نوید و نیز پیشنهاد استقرار مرکز جدیدالتأسیس مشکلات ویژه یادگیری را ارائه نمودند.

    خانم دهقانی رئیس هیئت مدیره گزارشی از آخرین مولودی برگزار شده در محل سالن بانک صادرات را ارائه و به لحاظ همکاری چندین مؤسسه خیریه نظیر مؤسسه محک، انجمن تالاسمی، انجمن ضایعه نخاعی و ...، آن را یکی از تأثیرگذارترین مولودی های برگزار شده ارزیابی نمودند و بر حضور فعال تر اعضای هیئت مدیره و خانواده ی آن ها در همایش های بعدی تأکید ورزیدند.

    آقای یوسفی در مورد توزیع مرغ بین چند آموزشگاه توضیحاتی ارائه نمودند. آقای مجاهد در خصوص لزوم پیگیری دریافت شناسه وقف مغازه های موقوفه مجاور سرای نوید و امکان مرمت آن ها صحبت نمودند.

    آقای فلاحتی در مورد لزوم به کارگیری نیروی مشخص و پاره وقت در سرای نوید که امور مؤسسه را به خوبی پیگیری کند، تأکید نمودند.

    خانم کلانتر برای همکاری بیشتر با انجمن اعلام آمادگی نمودند.

  مصوبات: 1) مرکز تازه تأسیس مشکلات ویژه یادگیری به مدیریت خام شعربافیان و با نام نوید در محل سرای نوید مستقر گردد. در این خصوص قرارداد یکساله ای تنظیم و شروط لازم از جمله حفظ نام سرای نوید، تخصیص اطاقی جهت دفتر و نیز فضای مناسب برای نگهداری اموال مؤسسه همیاران، همکاری مدیریت آموزشگاه در پیشبرد اهداف مؤسسه و نیز انجام تعمیرات لازم، درج گردد. 2) پیگیری دریافت شناسه وقف جهت مغازه های واگذار شده در اولویت اقدامات مؤسسه قرار گیرد. 3) جهت به کارگیری خانم کوه به عنوان نیروی پاره وقت انجمن بررسی لازم صورت پذیرد و گزارش آن در جلسه ی بعدی ارائه شود.

   غایبین: آقای دهقانی زاده، خانم ملک نیا


  این مطلب تا کنون 74 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 13 مهر 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : مؤسسه ,نمودند ,انجمن ,سرای ,نوید ,خانم ,سرای نوید ,هیئت مدیره ,پیگیری دریافت ,دریافت شناسه ,ارائه نمودند ,پیگیری دریافت شناسه ,
  هفتادمین جلسه هیئت مدیره

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر